| Marka: | Italux |
| Seria: | Bento |
| Materiał: | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc żarówki: | 28 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Italux Bento lampa wisząca czarna PND-7273-S-8-SMK
Italux Bento lampa wisząca czarna PND-7273-S-8-SMK
Nr Kat. PND7273S8SMK
multirabaty
Italux Bento lampa wisząca czarna PND-7273-S-8-SMK
Nr Kat. PND7273S8SMK
multirabaty
Opis produktu Italux Bento lampa wisząca czarna PND-7273-S-8-SMK
- lampa wisząca
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 50 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 28W
- IP20
- materiał: stal/szkło
- kolor: chrom/czarny
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Bento |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc żarówki | 28 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5902854532162 |
| Waga z opakowaniem | 5,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





