| Marka: | Italux |
| Seria: | Anabella |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | srebrny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 144 cm |
| Szerokość: | 81 cm |
| Moc żarówki: | 42 W |
Lampy wiszące
Italux Anabella lampa wisząca 6x42 W srebrna P0207-06E-F4QL
Nr Kat. P020706EF4QL
Italux Anabella lampa wisząca 6x42 W srebrna P0207-06E-F4QL
Nr Kat. P020706EF4QL





