| Marka: | Ideal Standard |
| Seria: | Connect 2 |
| Szerokość: | 87 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Rodzaj: | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ: | rozsuwane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kolor profili: | srebrny |
| Wykończenie profili: | szczotkowany |
| Mocowanie: | prawe, lewe, uniwersalne |
- Strona główna
- Prysznice
- Drzwi prysznicowe
- Ideal Standard Connect 2 drzwi prysznicowe 87 cm...
Ideal Standard Connect 2 drzwi prysznicowe 87 cm rozsuwane srebrny szczotkowany/szkło przezroczyste K9261EO
Nr Kat. K9261EO
Ideal Standard Connect 2 drzwi prysznicowe 87 cm rozsuwane srebrny szczotkowany/szkło przezroczyste K9261EO
Nr Kat. K9261EO
Opis produktu Ideal Standard Connect 2 drzwi prysznicowe 87 cm rozsuwane srebrny szczotkowany/szkło przezroczyste K9261EO
- drzwi przesuwne
- szerokość: 87 cm
- wysokość: 195 cm
- grubość szkła 6mm
- z powłoką IdealClean
- kolor profili: srebrny szczotkowany
Dane techniczne
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | Connect 2 |
| Szerokość | 87 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Rodzaj | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | srebrny |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 8014140456001 |
| Wymiary z opakowaniem | 92 x 10 x 225 cm |
| Waga z opakowaniem | 34,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





