| Marka: | Hagser |
| Seria: | Otis |
| Długość: | 51.5 cm |
| Szerokość: | 35.5 cm |
| Wysokość: | 36.5 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
- Strona główna
- Ubikacje/ Toalety
- Miski WC
- Hagser Otis miska WC z deską wolnoopadającą HGR30000042
Hagser Otis miska WC z deską wolnoopadającą HGR30000042
Nr Kat. HGR30000042
(3)
Pytania
(3)multirabaty
Hagser Otis miska WC z deską wolnoopadającą HGR30000042
Nr Kat. HGR30000042
(3)
Pytania
(3)
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Hagser Otis miska WC z deską wolnoopadającą HGR30000042
Miska WC to najważniejszy element wyposażenia łazienki. Przeglądając produkty zastanawiasz się jednak, na jakie kryteria powinieneś zwrócić uwagę przy jej wyborze? Odpowiedź jest prosta: przede wszystkim komfort użytkowania i funkcjonalność! Miski WC Hagser zostały wyposażone w bezkołnierzowe systemy spłukiwania, dzięki którym w łatwiejszy sposób utrzymasz swoją toaletę w czystości. Zdecyduj się na miskę, która będzie służyła Ci przez długie lata!
- miska wisząca bezkołnierzowa
- zestaw montażowy w komplecie
- system niewidocznego montażu miski
- rozstaw 180 mm
- deska sedesowa twarda typu Slim
- z systemem szybkiego wypinania
- wymiary: 51,5 x 35,5 cm
- wysokość: 36,5 cm
- kolor: biały
- Komfort i estetykaMała czy duża, łazienka musi być komfortowa. Dlatego nasze produkty zaprojektowaliśmy tak, by uprzyjemniały Ci korzystanie z nich na co dzień.
- Odpowiednie wykończenieZadbaliśmy o staranne wykonanie naszych produktów. To wpływa nie tylko na ich niezawodność i żywotność, ale też estetyczne wykończenie, a Tobie gwarantuje efekt o jakim marzysz.
- PraktycznośćNie zapominamy o atrakcyjnych cenach. Wierzymy, że każdy może pozwolić sobie na piękną i funkcjonalną łazienkę, z której będzie dumny. Dlatego mamy propozycje na każdą kieszeń.
Dane techniczne
| Marka | Hagser |
| Seria | Otis |
| Długość | 51.5 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5908226220118 |
| Waga z opakowaniem | 30,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Opinie klientów:
Hagser Otis miska WC z deską wolnoopadającą HGR30000042
5,0
/5 (3 opinie)

100%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 3 opinii
3.3/5 Funkcjonalność
3.3/5 Jakość wykonania
3.3/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Pełna satysfakcja. Toaleta bardzo dobrze spłukuje zawartośc. Szczerze polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Pełna satysfakcja. Toaleta bardzo dobrze spłukuje zawartośc. Szczerze polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Super wybór, polecam!
Marcin (Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Super wybór, polecam!
Marcin (Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Polecam
Jacek (Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Polecam
Jacek (Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Pełna satysfakcja. Toaleta bardzo dobrze spłukuje zawartośc. Szczerze polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Pełna satysfakcja. Toaleta bardzo dobrze spłukuje zawartośc. Szczerze polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Super wybór, polecam!
Marcin (Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Super wybór, polecam!
Marcin (Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Polecam
Jacek (Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Polecam
Jacek (Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Co wchodzi w skład zestawu montażowego?
Elementy zestawu montażowego poniżej:
(0)
(0)
Proszę o wymiary deski po wewnętrznych krawędziach w pionie i poziomie. wymiar otworu.
Wymiary deski:
Całkowite: 46 cm x 36,5 cm
Otwarta deska siedzisko: 43 cm x 36,5 cm
Otwór w desce: 29,5 cm x 23 cm
(0)
(0)
Który stelaż jest dedykowany do tej miski?
Do miski pasuje każdy stelaż dedykowany do misek wiszących wc o rozstawie śrub montażowych 180 mm.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





