GTV Atol 1 × 32 W biały-srebrny LD-ATOL32W-WW-02
– uniwersalne oświetlenie do wnętrz
Okrągły plafon GTV Atol łączy biel i srebro w minimalistycznej formie, która pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Wykonany z tworzywa sztucznego, ma jedynie 6,5 cm wysokości oraz 39,5 cm szerokości, dzięki czemu nie obciąża wizualnie sufitu i harmonijnie wpisuje się w przestrzeń.
Komfortowe światło o ciepłej barwie
Zintegrowane źródło LED o mocy 32 W emituje światło 3000 K, które tworzy przytulny nastrój. Strumień świetlny 2560 lm i szeroki kąt świecenia 120° zapewniają równomierne oświetlenie wybranej strefy, np. w kuchni, salonie czy sypialni.
Plafon, który sprawdzi się w łazience
Plafon GTV Atol posiada klasę szczelności IP44, co oznacza odporność na wilgoć i zachlapania. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko w suchych wnętrzach, ale także w łazience. Oprawa działa przy standardowym napięciu 220–240 V, a klasa ochronności II zapewnia podwójną izolację i bezpieczne użytkowanie.
Technologia LED na lata
Plafon GTV Atol 1 × 32 W biały-srebrny LD-ATOL32W-WW-02 ma wbudowane źródło światła LED, które eliminuje konieczność wymiany żarówek. Jego żywotność sięga aż 40 000 h.





