| Marka: | GTV |
| Seria: | Abra |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, rattan |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | kremowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 144 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- GTV Abra lampa wisząca 1x40 W kremowa OS-ABRA-05-DEC
GTV Abra lampa wisząca 1x40 W kremowa OS-ABRA-05-DEC
Nr Kat. OSABRA05DEC
multirabaty
GTV Abra lampa wisząca 1x40 W kremowa OS-ABRA-05-DEC
Nr Kat. OSABRA05DEC
multirabaty
Opis produktu GTV Abra lampa wisząca 1x40 W kremowa OS-ABRA-05-DEC
- ilość źródeł światła: 1
- brak źródła światła w zestawie
- moc żarówki: 40W
- gwint: E27
- napięcie znamionowe: 230V
- klasa IP: 20
- materiał: tkanina, rattan
- kolor: kremowy
Dane techniczne
| Marka | GTV |
| Seria | Abra |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, rattan |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | kremowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 144 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902801466168 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 42 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,26 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





