| Marka: | Grohe |
| Rodzaj: | inny |
| Kod EAN: | 4005176639142 |
| Wymiary z opakowaniem: | 21 x 11 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,49 kg |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Zlewy - akcesoria
- Grohe zestaw odpływowy brushed cool sunrise 40997GN0
Grohe zestaw odpływowy brushed cool sunrise 40997GN0
Nr Kat. 40997GN0
Pytania
(2)multirabaty
Grohe zestaw odpływowy brushed cool sunrise 40997GN0
Nr Kat. 40997GN0
Pytania
(2)
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Grohe zestaw odpływowy brushed cool sunrise 40997GN0
- element zakrywający przelew
- sito
- korek manualny
- korek automatyczny
- kolor: brushed cool sunrise
Pasuje do zlewozmywaków: 31648, 31653, 31654, 31655
- Trwałość i elegancja na lataPowłoka PVD, którą pokryto ten produkt, wygląda olśniewająco, jest odporna na uszkodzenia i łatwa w czyszczeniu. Dzięki temu, nawet po latach użycia będzie się prezentowała nieskazitelnie!
Dane techniczne
| Marka | Grohe |
| Rodzaj | inny |
| Kod EAN | 4005176639142 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 11 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,49 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Jakie są wymiary sitka?
Poniżej rysunek z wymiarami:
(0)
(0)
Jakie są wymiary elementu przelewu?
Poniżej rysunek z wymiarami:
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





