| Marka: | Grohe |
| Seria: | Rainshower |
| Rodzaj: | uchwyt punktowy |
| Szczegóły koloru Grohe: | Brushed Warm Sunset |
| Kod EAN: | 4005176427091 |
| Wymiary z opakowaniem: | 7 x 7 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Drążki i uchwyty prysznicowe
- Grohe Rainshower uchwyt prysznicowy ścienny brushed warm...
Grohe Rainshower uchwyt prysznicowy ścienny brushed warm sunset 27074DL0
Nr Kat. 27074DL0
(3)
multirabaty
Grohe Rainshower uchwyt prysznicowy ścienny brushed warm sunset 27074DL0
Nr Kat. 27074DL0
(3)
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Grohe Rainshower uchwyt prysznicowy ścienny brushed warm sunset 27074DL0
Jeżeli zależy Ci na funkcjonalnym i eleganckim urządzeniu przestrzeni kąpielowej, uchwyt punktowy Grohe Rainshower będzie idealnym rozwiązaniem! Jego elegancki kształt podkreśla powłoka w matowym odcieniu brushed warm sunset, której odporność na uszkodzenia i łatwość czyszczenia gwarantują zachowanie nieskazitelnego wyglądu przez lata eksploatacji.
- nieprzestawialny
- z okrągłą rozetą
- powłoka chromowa z Grohe StarLight®
- kolor brushed warm sunset
Dane techniczne
| Marka | Grohe |
| Seria | Rainshower |
| Rodzaj | uchwyt punktowy |
| Szczegóły koloru Grohe | Brushed Warm Sunset |
| Kod EAN | 4005176427091 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 7 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Opinie klientów:
Grohe Rainshower uchwyt prysznicowy ścienny brushed warm sunset 27074DL0
5,0
/5 (3 opinie)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 3 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej Świetna oferta, polecam Doskonała jakość obsługi klienta Wartościowa oferta Firma zadbała o wszelkie aspekty swojej oferty
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej Świetna oferta, polecam Doskonała jakość obsługi klienta Wartościowa oferta Firma zadbała o wszelkie aspekty swojej oferty
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Artykuł zgodny z opisem
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Artykuł zgodny z opisem
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Artykuł zgodny z opisem
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Artykuł zgodny z opisem
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej Świetna oferta, polecam Doskonała jakość obsługi klienta Wartościowa oferta Firma zadbała o wszelkie aspekty swojej oferty
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej Świetna oferta, polecam Doskonała jakość obsługi klienta Wartościowa oferta Firma zadbała o wszelkie aspekty swojej oferty
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Artykuł zgodny z opisem
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Artykuł zgodny z opisem
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Artykuł zgodny z opisem
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Artykuł zgodny z opisem
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





