| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Witold |
| Materiał: | stal szlachetna, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 6.5 cm |
| Średnica: | 48 cm |
| Moc żarówki: | 72 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Goldlux Witold plafon 1x72 W czarny 326720
Goldlux Witold plafon 1x72 W czarny 326720
Nr Kat. 326720
multirabaty
Goldlux Witold plafon 1x72 W czarny 326720
Nr Kat. 326720
multirabaty
Opis produktu Goldlux Witold plafon 1x72 W czarny 326720
- plafon
- wysokość: 6,5
- szerokość: 48 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 8000lm
- regulowana barwa światła za pomocą pilota: 3000K, 4000K, 6000K
- IP44
- brak baterii w zestawie. Pilot wymaga dwóch baterii typu AAA
- ściemnianie jest możliwe wyłącznie za pomocą dołączonego pilota
- uchwyt do pilota w zestawie
- timer 30 minut
- pamięć ustawień
- produkt wyposażony w źródło światła o klasie efektywności energetycznej E
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Witold |
| Materiał | stal szlachetna, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Średnica | 48 cm |
| Moc żarówki | 72 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508326720 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 52 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





