| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Vigo |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 130 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Moc żarówki: | 20 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Goldlux Vigo lampa wisząca 3x20 W czarna 314673
Goldlux Vigo lampa wisząca 3x20 W czarna 314673
Nr Kat. 314673
multirabaty
Goldlux Vigo lampa wisząca 3x20 W czarna 314673
Nr Kat. 314673
multirabaty
Opis produktu Goldlux Vigo lampa wisząca 3x20 W czarna 314673
- lampa wisząca
- wymiary: 130x75 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 20W
- ilość punktów światła: 3
- IP20
- materiał: metal
- kolor: czarny/złoty
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Vigo |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5901508314673 |
| Wymiary z opakowaniem | 78 x 26 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,24 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





