| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Vigo |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 38 cm |
| Szerokość: | 29 cm |
| Moc żarówki: | 20 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Goldlux Vigo lampa wisząca 1x20 W czarna 314680
Goldlux Vigo lampa wisząca 1x20 W czarna 314680
Nr Kat. 314680
multirabaty
Goldlux Vigo lampa wisząca 1x20 W czarna 314680
Nr Kat. 314680
multirabaty
Opis produktu Goldlux Vigo lampa wisząca 1x20 W czarna 314680
- kinkiet
- wymiary: 38x29 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 20W
- ilość punktów światła: 1
- IP20
- materiał: metal
- kolor: czarny/złoty
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Vigo |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508314680 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 20 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,25 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





