| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Vienna |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 10 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Oświetlenie szynowe i linkowe
- Goldlux Vienna zestaw szynoprzewód z reflektorami 3x10 W...
Goldlux Vienna zestaw szynoprzewód z reflektorami 3x10 W czarny 327352
Nr Kat. 327352
multirabaty
Goldlux Vienna zestaw szynoprzewód z reflektorami 3x10 W czarny 327352
Nr Kat. 327352
multirabaty
Opis produktu Goldlux Vienna zestaw szynoprzewód z reflektorami 3x10 W czarny 327352
- zestaw szynowy
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 10W
- ilość punktów świetlnych: 3
- IP20
- w skład zestawu wchodzi: szyna 1m + reflektory 3 sztuki
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Vienna |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Typ produktu | zestaw systemu szynowego |
| Kod EAN | 5901508327352 |
| Wymiary z opakowaniem | 100 x 10 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,14 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





