| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Tekla |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 154 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Moc żarówki: | 20 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stojące
- Goldlux Tekla lampa stojąca 1x20 W czarna 325815
Goldlux Tekla lampa stojąca 1x20 W czarna 325815
Nr Kat. 325815
multirabaty
Goldlux Tekla lampa stojąca 1x20 W czarna 325815
Nr Kat. 325815
Opis produktu Goldlux Tekla lampa stojąca 1x20 W czarna 325815
- lampa stojąca
- wysokość: 154 cm
- szerokość: 40 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 20W
- IP20
- ilość punktów świetlnych: 1
- materiał: tworzywo sztuczne/tkanina
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Tekla |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 154 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508325815 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 34 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,93 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





