| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Sun Olal |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | srebrny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 5.7 cm |
| Średnica: | 8.4 cm |
| Moc żarówki: | 3.5 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Goldlux Sun Olal lampa do zabudowy 1x3,5 W srebrna 305275
Goldlux Sun Olal lampa do zabudowy 1x3,5 W srebrna 305275
Nr Kat. 305275
multirabaty
Goldlux Sun Olal lampa do zabudowy 1x3,5 W srebrna 305275
Nr Kat. 305275
multirabaty
Opis produktu Goldlux Sun Olal lampa do zabudowy 1x3,5 W srebrna 305275
- oprawa podtynkowa
- średnica: 8,4 cm
- wysokość: 5,7 cm
- brak źródła światłą w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 3,5W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: aluminium
- kolor: srebrny szczotkowany
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Sun Olal |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 5.7 cm |
| Średnica | 8.4 cm |
| Moc żarówki | 3.5 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508305275 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 8 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,27 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





