| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Smart Wifi Tuya |
| Moc żarówki: | 7 W |
| Jasność: | 806 Lm |
| Barwa światła: | wielokolorowa |
| Klasa energetyczna: | E |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Kształt: | tradycyjna żarówka |
| Funkcje dodatkowe: | ściemnianie, zmiana koloru, sterowanie telefonem |
| Żywotność: | 25000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń: | 12500 |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Żarówki LED
- Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 7W RGB E27 313836
Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 7W RGB E27 313836
Nr Kat. 313836
multirabaty
Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 7W RGB E27 313836
Nr Kat. 313836
multirabaty
Opis produktu Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 7W RGB E27 313836
- rodzaj trzonka: E27
- moc znamionowa: 7W
- strumień świetlny: 806lm
- barwa światła: biała ciepła, biała zimna, RGB
- temperatura barwowa: 2700K, 6500K, RGB
- rodzaj źródła światła: SMD LED
- możliwość ściemniania: tak, za pomocą aplikacji na telefon
- kąt wiązki światła: 320°
- wskaźnik oddawania barwy Ra ≥ 80
- trwałość znamionowa: 25000h
- liczba cykli wł/wył ≥ 12500
- sieć bezprzewodowa: Wi-Fi 2.4GHz
- płynna regulacja barwy świecenia
- ściemnianie
- wybór jednego z kilku zaprogramowanych rodzajów świecenia
- możliwość stworzenia indywidualnego profilu świetlnego
- timer
- programowane włączenia i wyłączenia
- możliwość nadania indywidualnej nazwy
- możliwość przyporządkowania do lokalizacji i pomieszczenia
- możliwość łączenie produktów w grupy sterowane wszystkimi jednocześnie
- możliwość udostępnienia sterowania innym osobom
- pamięć ostatnich ustawień
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Smart Wifi Tuya |
| Moc żarówki | 7 W |
| Jasność | 806 Lm |
| Barwa światła | wielokolorowa |
| Klasa energetyczna | E |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Funkcje dodatkowe | ściemnianie, zmiana koloru, sterowanie telefonem |
| Żywotność | 25000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 12500 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5901508313836 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 11 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,06 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





