| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Smart Wifi Tuya |
| Moc żarówki: | 11 W |
| Jasność: | 1055 Lm |
| Kąt padania światła: | 180 º |
| Barwa światła: | wielokolorowa |
| Klasa energetyczna: | F |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Kształt: | tradycyjna żarówka |
| Funkcje dodatkowe: | ściemnianie, zmiana koloru, sterowanie telefonem |
| Żywotność: | 25000 h |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Żarówki LED
- Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 11W RGB E27 313812
Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 11W RGB E27 313812
Nr Kat. 313812
multirabaty
Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 11W RGB E27 313812
Nr Kat. 313812
multirabaty
Opis produktu Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 11W RGB E27 313812
- rodzaj trzonka: E27
- moc znamionowa: 11W
- strumień świetlny: 1055lm
- barwa światła: biała ciepła, biała zimna, RGB
- temperatura barwowa: 2700K, 6500K, RGB
- rodzaj źródła światła: SMD LED
- kąt wiązki światła: 180°
- wskaźnik oddawania barwy Ra ≥ 80
- trwałość znamionowa: 25000h
- liczba cykli wł/wył ≥ 12500
- sieć bezprzewodowa: Wi-Fi 2.4GHz
- sterowanie za pomocą aplikacji na telefon
- płynna regulacja barwy świecenia
- ściemnianie
- wybór jednego z kilku zaprogramowanych rodzajów świecenia
- możliwość stworzenia indywidualnego profilu świetlnego
- timer
-programowane włączenia i wyłączenia
- możliwość nadania indywidualnej nazwy
- możliwość przyporządkowania do lokalizacji i pomieszczenia
- możliwość łączenie produktów w grupy sterowane wszystkimi jednocześnie
- możliwość udostępnienia sterowania innym osobom
- pamięć ostatnich ustawień
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Smart Wifi Tuya |
| Moc żarówki | 11 W |
| Jasność | 1055 Lm |
| Kąt padania światła | 180 º |
| Barwa światła | wielokolorowa |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Funkcje dodatkowe | ściemnianie, zmiana koloru, sterowanie telefonem |
| Żywotność | 25000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 12500 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rozwiązania inteligentne | tak |
| Kod EAN | 5901508313812 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 13 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,07 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





