| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Roma |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Goldlux Roma lampa wisząca 6x10 W czarna 327574
Goldlux Roma lampa wisząca 6x10 W czarna 327574
Nr Kat. 327574
multirabaty
Goldlux Roma lampa wisząca 6x10 W czarna 327574
Nr Kat. 327574
multirabaty
Opis produktu Goldlux Roma lampa wisząca 6x10 W czarna 327574
- lampa wisząca
- brak źródła światła w komplecie
- wysokość: 100 cm
- szerokość: 60 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 10W
- ilość punktów świetlnych: 6
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Roma |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5901508327574 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 64 x 64 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,56 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





