| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Robert |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 11 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Moc żarówki: | 25 W |
| Kształt: | prostokątny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Goldlux Robert lampa podsufitowa 1x25 W czarna 329721
Goldlux Robert lampa podsufitowa 1x25 W czarna 329721
Nr Kat. 329721
multirabaty
Goldlux Robert lampa podsufitowa 1x25 W czarna 329721
Nr Kat. 329721
multirabaty
Opis produktu Goldlux Robert lampa podsufitowa 1x25 W czarna 329721
- lampa podsufitowa
- wymiary: 38 x 25 cm
- wysokość: 11 cm
- napięcie znamionowe: 220-240V ~50/60Hz
- moc znamionowa: max 25 W
- strumień świetlny: max 3000 lm
- barwa światła: Neutralna
- temperatura barwowa: 4000 K
- żywotność: 25000 h
- liczba cykli wł/wył: ≥ 15000
- stopień ochrony: IP20
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Robert |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901508329721 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 38 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





