| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Q LED |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | grafitowy |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Średnica: | 9.5 cm |
| Moc żarówki: | 3 W |
| Kształt: | okrągły |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy przypodłogowe
- Goldlux Q LED lampa przypodłogowa 1x3 W grafitowa 313744
Goldlux Q LED lampa przypodłogowa 1x3 W grafitowa 313744
Nr Kat. 313744
multirabaty
Goldlux Q LED lampa przypodłogowa 1x3 W grafitowa 313744
Nr Kat. 313744
multirabaty
Opis produktu Goldlux Q LED lampa przypodłogowa 1x3 W grafitowa 313744
- przyschodowa
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 60lm
- barwa światła: 4000K
- napięcie znamionowe: 230 V
- ilość godzin świetlnych: 25000h
- IP44
- średnica: 9,5 cm
- głębokość: 4,3 cm
- materiał: aluminium
- wykończenie: grafitowy
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Q LED |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | grafitowy |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Średnica | 9.5 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508313744 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 10 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,13 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





