| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Perse |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 5 cm |
| Średnica: | 33.4 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Goldlux Perse plafon 1x15 W biały 319128
Goldlux Perse plafon 1x15 W biały 319128
Nr Kat. 319128
multirabaty
Goldlux Perse plafon 1x15 W biały 319128
Nr Kat. 319128
multirabaty
Opis produktu Goldlux Perse plafon 1x15 W biały 319128
- plafon
- średnica: 33,4 cm
- wysokość: 5 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1600lm
- barwa światła: 4000K
- trwałość światła: 25000h
- IP20
- materiał: metal/tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Perse |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5 cm |
| Średnica | 33.4 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508319128 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 36 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,74 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





