| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Oskar |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 45 cm |
| Średnica: | 45 cm |
| Moc żarówki: | 30 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Goldlux Oskar lampa podsufitowa 1x30 W czarna 329684
Goldlux Oskar lampa podsufitowa 1x30 W czarna 329684
Nr Kat. 329684
multirabaty
Goldlux Oskar lampa podsufitowa 1x30 W czarna 329684
Nr Kat. 329684
multirabaty
Opis produktu Goldlux Oskar lampa podsufitowa 1x30 W czarna 329684
- lampa podsufitowa
- średnica: 45 cm
- wysokość: 16 cm
- napięcie znamionowe: 220-240V ~50/60Hz
- moc znamionowa: 30 W LED
- strumień świetlny: 4000 lm
- barwa światła: Neutralna
- temperatura barwowa: 4000 K
- żywotność: 15000 h
- liczba cykli wł/wył: ≥ 12500
- stopień ochrony: IP20
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Oskar |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Średnica | 45 cm |
| Moc żarówki | 30 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901508329684 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 44 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,37 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





