| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Oskar |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 11 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Średnica: | 25 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Goldlux Oskar lampa podsufitowa 1x15 W czarna 329677
Goldlux Oskar lampa podsufitowa 1x15 W czarna 329677
Nr Kat. 329677
multirabaty
Goldlux Oskar lampa podsufitowa 1x15 W czarna 329677
Nr Kat. 329677
multirabaty
Opis produktu Goldlux Oskar lampa podsufitowa 1x15 W czarna 329677
- lampa podsufitowa
- średnica: 25 cm
- wysokość: 11 cm
- napięcie znamionowe: 220-240V ~50/60Hz
- moc znamionowa: 15 W LED
- strumień świetlny: 1850 lm
- barwa światła: Neutralna
- temperatura barwowa: 4000 K
- żywotność: 15000 h
- liczba cykli wł/wył: ≥ 12500
- stopień ochrony: IP20
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Oskar |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Średnica | 25 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901508329677 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 24 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,73 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





