| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Napoli |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Goldlux Napoli lampa wisząca 3x8 W złota 318718
Goldlux Napoli lampa wisząca 3x8 W złota 318718
Nr Kat. 318718
multirabaty
Goldlux Napoli lampa wisząca 3x8 W złota 318718
Nr Kat. 318718
multirabaty
Opis produktu Goldlux Napoli lampa wisząca 3x8 W złota 318718
- lampa wisząca
- wymiary: 120x50 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 8W
- ilość punktów światła: 3
- IP20
- materiał: metal
- kolor: złoty
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Napoli |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5901508318718 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 33 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,66 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





