| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Maribel |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 13 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Goldlux Maribel lampa podsufitowa 5x12 W czarna 326188
Goldlux Maribel lampa podsufitowa 5x12 W czarna 326188
Nr Kat. 326188
multirabaty
Goldlux Maribel lampa podsufitowa 5x12 W czarna 326188
Nr Kat. 326188
multirabaty
Opis produktu Goldlux Maribel lampa podsufitowa 5x12 W czarna 326188
- lampa podsufitowa
- wysokość: 13 cm
- szerokość: 100 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 12W
- ilość punktów świetlnych: 5
- IP20
- lampa + 10 pierścieni (5 czarnych, 5 złotych)
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Maribel |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901508326188 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 15 x 101 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,71 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





