| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Malmo |
| Materiał: | aluminium, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy stojące zewnętrzne
- Goldlux Malmo lampa stojąca zewnętrzna 1x15 W czarna 309198
Goldlux Malmo lampa stojąca zewnętrzna 1x15 W czarna 309198
Nr Kat. 309198
multirabaty
Goldlux Malmo lampa stojąca zewnętrzna 1x15 W czarna 309198
Nr Kat. 309198
multirabaty
Wysokość
(cm)
:
Opis produktu Goldlux Malmo lampa stojąca zewnętrzna 1x15 W czarna 309198
- lampa stojąca
- liczba źródeł światła: 1
- moc żarówki: 15W LED
- napięcie: 230V
- oprawa żarówki: E27
- stopień ochrony: IP44
- wysokość: 48 cm
- szerokość: 12 cm
- materiał: aluminium, szkło
- kolor: czarny
- brak żarówki w zestawie
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Malmo |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5901508309198 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 13 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





