- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy stojące zewnętrzne
- Goldlux Liguria lampa stojąca zewnętrzna 1x20 W czarna...
Goldlux Liguria lampa stojąca zewnętrzna 1x20 W czarna 201942
Nr Kat. 201942
multirabaty
Goldlux Liguria lampa stojąca zewnętrzna 1x20 W czarna 201942
Nr Kat. 201942
Opis produktu Goldlux Liguria lampa stojąca zewnętrzna 1x20 W czarna 201942
- lampa stojąca
- liczba źródeł światła: 1
- moc żarówki: 20W
- napięcie: 230V
- oprawa żarówki: E27
- stopień ochrony: IP44
- wysokość: 42,5 cm
- szerokość: 17 cm
- materiał: aluminium, szkło
- kolor: czarny
- brak żarówki w zestawie
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Liguria |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 42.5 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5903137201942 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 18 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





