| Marka: | Goldlux |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | zintegrowane źródło światła LED |
| Moc źródła światła: | 18 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Ilość lumenów: | 2000 lm |
| Temperatura barwy światła: | 4000K |
| Typ produktu: | lampa garażowa sufitowa |
| Kolor: | biały |
| Długość: | 60 cm |
Lampy garażowe
Goldlux lampa garażowa 18 W zintegrowane źródło światła LED 60 cm 325563
Nr Kat. 325563
kod -10%
Goldlux lampa garażowa 18 W zintegrowane źródło światła LED 60 cm 325563
Nr Kat. 325563
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego 10% kodu rabatowego od 199 zł na produkty objęte akcją Jaśniej! z wiosennymi okazjami. Oferta ważna do 03.06.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).





