| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Kern |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 8 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Średnica: | 80 cm |
| Moc żarówki: | 80 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Goldlux Kern plafon 1x80 W biały-czarny 331915
Goldlux Kern plafon 1x80 W biały-czarny 331915
Nr Kat. 331915
multirabaty
Goldlux Kern plafon 1x80 W biały-czarny 331915
Nr Kat. 331915
multirabaty
Opis produktu Goldlux Kern plafon 1x80 W biały-czarny 331915
- plafon LED z pilotem
- średnica (cm): 80
- wysokość (cm): 8
- napięcie znamionowe: 220-240V ~50/60Hz
- moc znamionowa: max 80 W
- strumień świetlny: max 9200 lm
- barwa światła: Biała Ciepła, Neutralna, Biała Zimna
- temperatura barwowa: 3000K, 4000K, 6000K
- rodzaj źródła światła SMD LED
- możliwość ściemniania za pomocą pilota
- kąt wiązki światła: 120°
- żywotność: 25000h
- liczba cykli wł/wył: ≥ 12500
- stopień ochrony: IP20
- klasa energetyczna: E
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- kolor: biały, czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Kern |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Średnica | 80 cm |
| Moc żarówki | 80 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508331915 |
| Wymiary z opakowaniem | 84 x 10 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,83 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





