| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Janusz |
| Materiał: | drewno, tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, drewno |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 5.5 cm |
| Szerokość: | 27 cm |
| Średnica: | 27 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Goldlux Janusz plafon 1x12 W biały-drewno 331908
Goldlux Janusz plafon 1x12 W biały-drewno 331908
Nr Kat. 331908
multirabaty
Goldlux Janusz plafon 1x12 W biały-drewno 331908
Nr Kat. 331908
multirabaty
Opis produktu Goldlux Janusz plafon 1x12 W biały-drewno 331908
- plafon LED
- średnica (cm): 27
- wysokość (cm): 5,5
- napięcie znamionowe: 220-240V ~50/60Hz
- moc znamionowa: max 12 W
- strumień świetlny: max 1400 lm
- barwa światła: Neutralna
- temperatura barwowa: 4000 K
- rodzaj źródła światła SMD LED
- kąt wiązki światła: 120°
- żywotność: 25000h
- liczba cykli wł/wył: ≥ 15000
- stopień ochrony: IP44
- klasa energetyczna: E
- materiał: metal, drewno, tworzywo sztuczne
- kolor: biały, drewno
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Janusz |
| Materiał | drewno, tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, drewno |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Średnica | 27 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508331908 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 8 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,64 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





