| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Fiore XL |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 8 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Średnica: | 80 cm |
| Moc żarówki: | 42 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Goldlux Fiore XL lampa podsufitowa 1x42 W czarna 331823
Goldlux Fiore XL lampa podsufitowa 1x42 W czarna 331823
Nr Kat. 331823
multirabaty
Goldlux Fiore XL lampa podsufitowa 1x42 W czarna 331823
Nr Kat. 331823
multirabaty
Opis produktu Goldlux Fiore XL lampa podsufitowa 1x42 W czarna 331823
- lampa podsufitowa
- średnica: 80 cm
- wysokość: 8 cm
- napięcie znamionowe: 220-240V ~50/60Hz
- moc znamionowa: 42 W LED
- strumień świetlny: 5500 lm
- barwa światła: Neutralna
- temperatura barwowa: 4000 K
- stopień ochrony: IP20
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Fiore XL |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Średnica | 80 cm |
| Moc żarówki | 42 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901508331823 |
| Wymiary z opakowaniem | 72 x 82 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,24 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





