| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Ferrara |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 164 cm |
| Szerokość: | 21 cm |
| Moc żarówki: | 13 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stojące
- Goldlux Ferrara lampa stojąca 1x13 W biała 327369
Goldlux Ferrara lampa stojąca 1x13 W biała 327369
Nr Kat. 327369
multirabaty
Goldlux Ferrara lampa stojąca 1x13 W biała 327369
Nr Kat. 327369
multirabaty
Opis produktu Goldlux Ferrara lampa stojąca 1x13 W biała 327369
- lampa podłogowa
- wysokość: 164
- wysokość jest regulowana
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 700 lm
- regulowana barwa światła: 3000K, 4000K, 6000K
- możliwość ściemniania
- włącznik dotykowy na lampie
- IP20
- materiał: ABS/metal
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Ferrara |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 164 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Moc żarówki | 13 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508327369 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 62 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





