| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Edideco |
| Zasilanie: | 230V |
| Moc żarówki: | 4 W |
| Jasność: | 210 Lm |
| Kąt padania światła: | 360 º |
| Temperatura barwy: | 2200 K |
| Barwa światła: | ciepła |
| Klasa energetyczna: | G |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Żywotność: | 25000 h |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Żarówki ozdobne
- Goldlux Edideco żarówka LED 4W 2200 K E27 308917
Goldlux Edideco żarówka LED 4W 2200 K E27 308917
Nr Kat. 308917
multirabaty
Goldlux Edideco żarówka LED 4W 2200 K E27 308917
Nr Kat. 308917
multirabaty
Opis produktu Goldlux Edideco żarówka LED 4W 2200 K E27 308917
- główny materiał: aluminium, szkło
- napięcie znamionowe: 220-240V ~50/60Hz
- moc znamionowa: 4W
- strumień świetlny: 210 l
- temperatura barwowa: 2200K
- rodzaj trzonka: E27
- kąt wiązki światła: 360°
- trwałość znamionowa: 25000h
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Edideco |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4 W |
| Jasność | 210 Lm |
| Kąt padania światła | 360 º |
| Temperatura barwy | 2200 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Klasa energetyczna | G |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Żywotność | 25000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5901508308917 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 16 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,18 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





