| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Diuna |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Średnica: | 50 cm |
| Moc żarówki: | 34 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Goldlux Diuna lampa podsufitowa 1x34 W biała-czarna 335722
Goldlux Diuna lampa podsufitowa 1x34 W biała-czarna 335722
Nr Kat. 335722
multirabaty
Goldlux Diuna lampa podsufitowa 1x34 W biała-czarna 335722
Nr Kat. 335722
multirabaty
Opis produktu Goldlux Diuna lampa podsufitowa 1x34 W biała-czarna 335722
- lampa podsufitowa
- średnica (cm): 50
- wysokość (cm): 15
- napięcie znamionowe: 220-240V ~50/60Hz
- moc znamionowa: max 34 W LED
- strumień świetlny: max 4880 lm
- barwa światła: Neutralna
- temperatura barwowa: 4000 K
- stopień ochrony: IP20
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Diuna |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Moc żarówki | 34 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901508335722 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 16 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,82 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





