- zintegrowane źródło światła LED
- moc lampy: 3,4 W
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- wbudowany akumulator
- możliwość ładowania przez port USB-C
- wysokość: 37 cm
- szerokość: 15,4 cm
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Casablanca |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 37 cm |
| Szerokość: | 15.4 cm |
| Moc żarówki: | 3.4 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!