| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Broxton |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 26.5 cm |
| Moc żarówki: | 20 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Goldlux Broxton lampa wisząca 1x20 W czarna 314529
Goldlux Broxton lampa wisząca 1x20 W czarna 314529
Nr Kat. 314529
multirabaty
Goldlux Broxton lampa wisząca 1x20 W czarna 314529
Nr Kat. 314529
multirabaty
Opis produktu Goldlux Broxton lampa wisząca 1x20 W czarna 314529
- lampa wisząca
- wymiary: 120x26,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 20W
- IP20
- materiał: metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Broxton |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 26.5 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508314529 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 26 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





