| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Barbara |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 9 cm |
| Średnica: | 48.5 cm |
| Moc żarówki: | 72 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Goldlux Barbara plafon 1x72 W biały 326683
Goldlux Barbara plafon 1x72 W biały 326683
Nr Kat. 326683
multirabaty
Goldlux Barbara plafon 1x72 W biały 326683
Nr Kat. 326683
multirabaty
Opis produktu Goldlux Barbara plafon 1x72 W biały 326683
- plafon
- wysokość: 9 cm
- średnica: 48,5 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 8000lm
- zmienna barwa światła
- z pilotem
- pilot nie posiada baterii
- IP44
- ilość punktów świetlnych: 1
- materiał: metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Barbara |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 9 cm |
| Średnica | 48.5 cm |
| Moc żarówki | 72 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508326683 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





