| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Argento |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP65 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy stojące zewnętrzne
- Goldlux Argento lampa stojąca zewnętrzna 1x25 W biała 330406
Goldlux Argento lampa stojąca zewnętrzna 1x25 W biała 330406
Nr Kat. 330406
multirabaty
Goldlux Argento lampa stojąca zewnętrzna 1x25 W biała 330406
Nr Kat. 330406
multirabaty
Opis produktu Goldlux Argento lampa stojąca zewnętrzna 1x25 W biała 330406
- stojąca, wbijana w ziemię
- średnica: 50 cm
- wysokość: 48 cm
- moc: 25W
- gwint: E27
- stopień ochrony: IP65
- trwałość znamionowa: 15000h
- materiał: PE + ABS
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Argento |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5901508330406 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 50 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,69 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





