- zintegrowany moduł LED
- 1xLED 0.06W 3V
- temperatura barwy światła: 2700K
- stopień ochrony: IP44
- zawiera baterie AA 200mAh 1.2V
- średnica: 30 cm
- wysokość: 42 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: srebrny
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 12 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | srebrny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 42 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Średnica: | 30 cm |
| Moc żarówki: | 0.06 W |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!