| Marka: | Gerflor |
| Seria: | Top Silence |
| Kolor: | odcienie szarości, kamień |
| Grubość [mm]: | 10 mm |
| Powierzchnia montażu: | stare płytki, powierzchnia gładka, beton |
| Klasa użyteczności: | 32 |
| Materiał wykonania: | Polichlorek winylu |
| Sposób montażu: | klik |
| Wykończenie krawędzi: | 4-stronna mikro V-fuga |
| Długość: | 62 cm |
| Szerokość: | 29.8 cm |
Panele winylowe
Gerflor Top Silence panel winylowy 62x29,8 cm hybrydowy Crepuscule Grey 35641044
Nr Kat. 35641044
Gerflor Top Silence panel winylowy 62x29,8 cm hybrydowy Crepuscule Grey 35641044
Nr Kat. 35641044





