- Geberit - lider na rynku technologii sanitarnejMarka Geberit od wielu lat zajmuje pozycję europejskiego lidera technologicznego w zakresie produktów sanitarnych – zarówno pod kątem systemów instalacyjnych, takich jak legendarne już stelaże podtynkowe, których marka stała się synonimem, rur doprowadzających wodę, rur kanalizacyjnych jak również wszystkiego, co znajduje się po drugiej stronie ściany – od ceramiki, przez meble, wanny, brodziki aż po baterie i lustra. Produkty Geberit zyskały wiele nagród związanych z designem – między innymi słynne Red Dot Award czy IF Design Award.
- Geberit Smyle - seria idealna pod każdym kątemSeria Geberit Smyle to unikalna kolekcja produktów łazienkowych o nowoczesnym i minimalistycznym wzornictwie, która skupia się przede wszystkim na geometrycznej harmonii. Proste linie i kąty proste to coś, co wyróżnia tę serię, dzięki czemu będzie idealnie pasować do wnętrz o podobnym, modernistycznym charakterze i chłodnej, oszczędnej formie. W skład serii wchodzą modułowe meble łazienkowe, możliwe do dowolnej aranżacji, a także ceramika – umywalki, bidety oraz toalety, wyposażone w pionierską technologię Rimfree.
- Technologia TurboFlushRewolucyjna technologia Geberit TurboFlush to nowa jakość w łazience. Dzięki tej unikalnej technologii spłukiwania woda wiruje we wnętrzu miski WC, zapewniając nie tylko dużo bardziej efektywne spłukiwanie, ale też cichszy przepływ wody.
- Geberit WC SystemWC System to jedyne w swoim rodzaju połączenie niezawodnego stelaża Duofix oraz toalety Geberit ze spłukiwaniem wirowym TurboFlush. Takie połączenie gwarantuje wyjątkową wydajność spłukiwania - nawet 10 razy lepsze niż w przypadku tradycyjnych toalet. To także absolutna szczelność i niezawodność.
WC System to także cisza w łazience - ultracichy zawór napełniający oraz spłukiwanie wirowe, ograniczające hałas spłukiwanej wody sprawiają, że nic już nie obudzi domowników podczas nocnych wypraw do łazienki.
Wybierz Geberit WC System i przekonaj się, że oryginał jest tylko jeden.
- Ceramika łazienkowa Geberit - najwyższa klasaProdukty ceramiczne Geberit, takie jak toalety, umywalki, bidety czy brodziki wykonywane są dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych zakładów produkcyjnych, z których część sięga nawet XIX wieku. Pokolenia ekspertów, nacisk na wyłącznie najlepsze surowce, lokalna produkcja i, co najważniejsze, priorytet pod względem jakości końcowego produktu dają Ci pewność, że do Twojej łazienki trafia to, co najlepsze.
| Marka: | Geberit |
| Seria: | Smyle Square |
| Długość: | 53 cm |
| Szerokość: | 35.5 cm |
| Wysokość: | 33.5 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca, z funkcją łatwego wypinania |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | prostokątny |





