- do uruchamiania spłukiwania w spłuczkach podtynkowych Sigma
- uruchamianie z przodu
- popychacze izolowane akustycznie, szybki montaż bez użycia narzędzi
- szerokość: 25 cm
- wysokość: 14,6 cm
- głębokość: 2,3 cm
- materiał: szkło
- kolor: biały
Zakres dostawy:
- ramka mocująca
- 2 bolce dystansowe
- 2 popychacze
Geberit Sigma70 przycisk spłukujący przedni szkło białe 115.622.SI.1 – detal, który zmienia łazienkę
Białe szkło na ścianie łazienki robi wrażenie. Ten przycisk spłukujący łączy minimalistyczny wygląd z precyzyjnym działaniem. Wymiary 25 × 14,6 cm i zaledwie 2,3 cm głębokości sprawiają, że wtapia się w powierzchnię ściany, nie zaburzając estetyki wnętrza.
## Montaż bez narzędzi, cisza podczas użytkowania
Popychacze z izolacją akustyczną eliminują niepożądane dźwięki przy każdym uruchomieniu spłukiwania. Szybki montaż nie wymaga żadnych narzędzi – ramka mocująca, dwa bolce dystansowe i dwa popychacze są dołączone w zestawie.
## Współpraca ze spłuczkami podtynkowymi Sigma
Przycisk dedykowany jest do spłuczek podtynkowych Geberit z serii Sigma. Uruchamianie odbywa się z przodu, co odpowiada najpopularniejszemu układowi zabudowy. Szklane wykończenie w bieli zachowuje głębię i połysk niezależnie od oświetlenia.
## Wybierz detal, który podnosi standard łazienki
Geberit Sigma70 przycisk spłukujący przedni szkło białe 115.622.SI.1 to wybór dla tych, którzy nie idą na kompromis w kwestii wykończenia. Szklany panel doskonale komponuje się z jasnymi i kontrastowymi aranżacjami. Zamów go już dziś i nadaj łazience spójny, przemyślany charakter.





