| Marka: | Geberit |
| Seria: | Acanto |
| Dłuższy bok: | 120 cm |
| Krótszy bok: | 48 cm |
| Typ: | klasyczna, meblowa |
| Kształt: | prostokątna |
| Otwór na baterie: | tak |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Geberit Acanto umywalka 120x48 cm prostokątna biała...
Geberit Acanto umywalka 120x48 cm prostokątna biała 501.880.00.5
Nr Kat. 501880005
Pytania
(1)kod -5%
Geberit Acanto umywalka 120x48 cm prostokątna biała 501.880.00.5
Nr Kat. 501880005
Pytania
(1)kod -5%
Odbierz dodatkowy rabat 5%
Skorzystaj z dodatkowego 5% kodu rabatowego na produkty GEBERIT od 999 zł w koszyku. Oferta ważna do 27.05.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).
Opis produktu Geberit Acanto umywalka 120x48 cm prostokątna biała 501.880.00.5
- wymiary: 120 x 48 cm
- wysokość: 18 cm
- z dwoma otworami na baterię
- bez przelewu
- możliwość mocowania na podstawie
- materiał: ceramika sanitarna
- ze wspornikiem dystansowym typu EFF1
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Geberit |
| Seria | Acanto |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 48 cm |
| Typ | klasyczna, meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 4025410895653 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 56 x 123 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Jakiej wysokości jest rant umywalki?
Wysokość rantu umywalki: 5,5 cm
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





