- wymiary zewnętrzne: 100 x 50 cm
- komora: 34 x 40 x 19 cm
- półkomora: 16 x 30 x 12 cm
- model odwracalny
- zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
- okrągłe pokrętło korka automatycznego
- zawór mimośrodowy z sitkiem 3 1/2"
- 2 otwory
- ukryty przelew
- minimalna szerokość podbudowy 60 cm
- wycięcie: 98 x 48 cm
- materiał: stal szlachetna
- wykończenie: jedwab
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Zlewozmywaki stalowe
- Franke Smart SRX 651 zlewozmywak stalowy 100x50 cm jedwab...
Franke Smart SRX 651 zlewozmywak stalowy 100x50 cm jedwab 101.0368.322
Nr Kat. 1010368322
Pytania
(3)multirabaty
Krótszy bok
(cm)
:
Ilość komór
:
Franke Smart SRX 651 zlewozmywak stalowy 100x50 cm jedwab 101.0368.322
Nr Kat. 1010368322
Pytania
(3)multirabaty
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Krótszy bok
(cm)
:
Ilość komór
:
Opis produktu Franke Smart SRX 651 zlewozmywak stalowy 100x50 cm jedwab 101.0368.322
Dane techniczne
| Marka | Franke |
| Seria | Smart |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Montaż | wpuszczony |
| Wykończenie | gładki |
| Ilość komór | 1,5-komorowy |
| Otwór na baterie | tak |
| Ociekacz | tak |
| Głębokość komory głównej | 19 cm |
| Kod EAN | 7612981574222 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 26 x 102 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Jak wybrać umiejscowienie otworu na baterię?
Zlewozmywak posiada 2 otwory, są one zaznaczone na rysunku technicznym (zaznaczone kolorem czerwonym).
(0)
(0)
Czy mogę zobaczyć rysunek przekrojowy z boku zlewu w szafce?
Poniżej rysunek:
(0)
(0)
Czy do tego zlewu dostanę syfon oszczędzający miejsce?
Tak, jest to produkt: Franke Grey Line syfon zlewozmywakowy 112.0551.365
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





