- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Zlewozmywaki granitowe
- Franke Kanon KNG 120 zlewozmywak 76x46 cm Fragranite onyx...
Franke Kanon KNG 120 zlewozmywak 76x46 cm Fragranite onyx 125.0528.636
Pytania
(4)Franke Kanon KNG 120 zlewozmywak 76x46 cm Fragranite onyx 125.0528.636
Pytania
(4)Pospiesz się, zostały tylko 2 sztuki!
Opis produktu Franke Kanon KNG 120 zlewozmywak 76x46 cm Fragranite onyx 125.0528.636
- wymiary zewnętrzne: 76 x 46 cm
- wymiary dużej komory: 46,5 x 42 cm
- głębokość dużej komory: 20 cm
- wymiary małej komory: 21,5 x 42 cm
- głębokość małej komory: 20 cm
- bez otworu na baterię
- ukryty przelew
- minimalna szerokość podbudowy 80 cm
- korek automatyczny Flow Pro sterowany przyciskiem Easy Click w wykończeniu stal szlachetna 3 1/2"
- w komplecie zestaw odpływowy z syfonem, rollmata (112.0256.867) oraz wkład ociekowy (112.0066.060)
- odporny na zarysowania, uderzenia, promieniowanie UV oraz powstawanie plam
- wycięcie: 72 x 42 cm (R=10 mm)
- materiał (Fragranite) wyprodukowany w 80% z naturalnego granitu, którego głównym składnikiem jest kwarc (to jeden z najtwardszych materiałów występujących w przyrodzie, po diamencie, rubinie i topazie); pozostałe 20% składu stanowi spoiwo akrylowe, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością i odpornością
- kolor: onyx
- Trwały kolor przez wiele latZanim wybierzesz kolor zlewozmywaka, możesz zastanawiać się, jak będzie wyglądał za kilka lat. Czy kolor nie zmieni się przez kontakt ze środkami czyszczącymi i wpadającym do kuchni światłem słonecznym? Bez obaw! Zlewozmywaki Franke z materiału Fragranite wyróżniają się odpornością na blaknięcie i żółknięcie. Kolor Twojego zlewozmywaka będzie taki sam, jak w dniu zakupu.
- Łatwy w codziennej pielęgnacjiMiękka ściereczka z mikrofibry i środek do czyszczenia Franke Colored Sink — tylko tego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji zlewozmywaka Franke. Zaaplikuj spray do czyszczenia na powierzchnię zlewozmywaka, zostaw na chwilę i przetrzyj wilgotną ściereczką. I to wszystko!
- Możliwość montażu dodatkowych akcesoriówZlewozmywak Franke na miarę Twoich potrzeb! Dopasuj dodatkowe akcesoria, które zwiększą wygodę mycia naczyń i nie tylko. Potrzebujesz młynka na resztki czy dozownika na płyn do naczyń? Ty decydujesz!
- Wyjątkowo wytrzymały FragraniteZlewozmywak Franke został wykonany z materiału Fragranite, wyjątkowo wytrzymałego kompozytu z 80% kwarcu i 20% spoiwa akrylowego. Fragranite to materiał, który jest wysoce odporny na wszelkie zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, gwałtowne zmiany temperatur czy światło słoneczne. Dlatego możesz mieć pewność, że będzie doskonale służył w Twojej kuchni przez wiele lat!
- Odporny na zarysowania i uderzeniaDo stworzenia zlewozmywaka z materiału Fragranite został wykorzystany jeden z najtwardszych surowców znanych człowiekowi — kwarc. Za jego sprawą powierzchnia zlewozmywaka wyróżnia się wyjątkową odpornością na zarysowania jak i uderzenia podczas codziennego użytkowania!
- Odporność na działanie wysokiej temperaturyTeraz już możesz odstawić gorący garnek na 15 sekund do zlewozmywaka, zanim znajdziesz podkładkę. Zlewozmywak Franke został wykonany z materiału Fragranite, kompozytu odpornego na działanie wysokiej temperatury.
Dane techniczne
| Marka | Franke |
| Seria | Kanon |
| Dłuższy bok | 76 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Kolor | szary/grafitowy/onyx |
| Ilość komór | 1,5-komorowy |
| Ociekacz | nie |
| Montaż | podwieszany |
| Syfon | tak |
| Odwracalny | nie |
| Otwór na baterie | nie |
| Głębokość komory głównej | 20 cm |
| Kod EAN | 7612985472241 |
| Wymiary z opakowaniem | 59 x 33 x 99 cm |
| Waga z opakowaniem | 21,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
W zlewozmywakach z serii Kanon wkładka ociekowa oraz rollmata są w zestawie ze zlewozmywakiem, można dokupić drewnianą deskę o numerze 112.0654.748.
Tak, można zamontować młynek.
Producent Franke nie posiada w ofercie złotych części zamiennych do zlewozmywaków KNG.
Do zlewu nie ma dedykowanych nakładek w innym kolorze.
[concept]
[explanation]





