| Marka: | Franke |
| Seria: | Clear Water |
| Kod EAN: | 7612981049300 |
| Wymiary z opakowaniem: | 12 x 11 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,42 kg |
- Strona główna
- Uzdatnianie wody
- Filtry podzlewozmywakowe
- Franke Clear Water filtr podzlewozmywakowy 133.0284.025
Franke Clear Water filtr podzlewozmywakowy 133.0284.025
Nr Kat. 1330284025
Pytania
(2)multirabaty
Franke Clear Water filtr podzlewozmywakowy 133.0284.025
Nr Kat. 1330284025
Pytania
(2)multirabaty
Pospiesz się, zostały tylko 2 sztuki!
Wysyłamydzisiaj!
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Franke Clear Water filtr podzlewozmywakowy 133.0284.025
- w komplecie zestaw montażowy, zegar z wyświetlaczem elektronicznym z sygnalizacją informującą o konieczności wymiany filtra, filtr (133.0284.026)
- wymiana filtra bez konieczności odłączania wody
- filtr Franke Clear Water usuwa nieprzyjemny zapach z wody, poprawia smak, usuwa z wody chlor i metale ciężkie (ołów, miedź, cynk,
nikiel),hamuje rozwój bakterii, usuwa związki wapnia i magnezu (zmiękcza wodę)
- wydajność: do 8000 litrów
- przybliżony czas działania: do 1 roku
- łatwy montaż
- wymiana filtra bez konieczności odłączania wody
- filtr Franke Clear Water usuwa nieprzyjemny zapach z wody, poprawia smak, usuwa z wody chlor i metale ciężkie (ołów, miedź, cynk,
nikiel),hamuje rozwój bakterii, usuwa związki wapnia i magnezu (zmiękcza wodę)
- wydajność: do 8000 litrów
- przybliżony czas działania: do 1 roku
- łatwy montaż
Dane techniczne
| Marka | Franke |
| Seria | Clear Water |
| Kod EAN | 7612981049300 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 11 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,42 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Czy ten wyświetlacz jest zasilany przewodem z zewnątrz?
Czy można taki filtr podłączyć pod baterię z innej firmy, czy są jakieś kwestie techniczne, które zmuszają do wyboru baterii dedykowanej?
Wyświetlacz zużycia filtra jest zasilany na baterię. Aparat z filtrem można podłączyć pod inną baterię 3-drożną lub wylewkę do wody filtrowanej.
(0)
(0)
Proszę o wskazanie pasującego samego filtra.
Jest to produkt: Franke Clear Water filtr podzlewozmywakowy 133.0284.026
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





