Zlewozmywak montowany na równi z blatem Box Pro BXX 210‑70 zachwyca minimalistycznym, ponadczasowym wzornictwem. Model posiada przestronną komorę, która z łatwością pomieści większe naczynia i garnki, oraz praktyczną półkę pod baterię z otworami, umożliwiającą wygodny montaż baterii i dodatkowych akcesoriów. W zestawie znajdują się niezwykle funkcjonalne elementy: rollmata, deska drewniana oraz wkładka ociekowa, które znacząco podnoszą komfort codziennych prac kuchennych, a dzięki delikatnemu wgłębieniu wewnątrz komory można z nich korzystać na dwóch poziomach. Elegancji dodają ukryty przelew oraz gładka, higieniczna powierzchnia. Zlewozmywaki Franke wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej – materiału absolutnie nierdzewnego, odpornego na wysokie temperatury oraz środki stosowane w gospodarstwie domowym, a przy tym higienicznego, łatwego w pielęgnacji, ekologicznego i ponadczasowego. Dzięki systemowi montażu FastFix instalacja przebiega szybko i bezproblemowo. W zestawie, obok praktycznej rollmaty, deski i wkładki ociekowej, znajduje się także korek automatyczny 3 1/2", sterowany przyciskiem w wykończeniu ze stali szlachetnej.
- typ zlewozmywaka: bez ociekacza
- materiał: stal szlachetna
- liczba komór: 1
- wykończenie: szczotkowane
- sugerowane miejsce pod baterię: tak
- odpływ w komplecie: tak
- typ odpływu: automatyczny sterowany przyciskiem
- syfon w zestawie: tak
- liczba otworów pod baterię: 2
- wymiar zewnętrzny (lewa-prawa): 73 cm
- wymiar zewnętrzny (przód - tył): 51 cm
- duża komora wymiar (lewa-prawa): 70 cm
- duża komora wymiar (przód-tył): 41 cm
- głębokość dużej komory: 20 cm
- minimalna szerokość podbudowy: 80 cm
- sposób montażu: na równi z blatem
- odpływ 3 1/2"
- kolor: stal szlachetna
| Marka: | Franke |
| Seria: | Box |
| Dłuższy bok: | 73 cm |
| Krótszy bok: | 51 cm |
| Montaż: | nakładany, wpuszczony |
| Wykończenie: | gładki |
| Ilość komór: | 1-komorowy |
| Otwór na baterie: | tak |
| Ociekacz: | nie |
| Głębokość komory głównej: | 20 cm |
| Kod EAN: | 7612979134940 |





