| Marka: | Franke |
| Seria: | Aton |
| Dłuższy bok: | 51 cm |
| Krótszy bok: | 43 cm |
| Montaż: | podwieszany |
| Wykończenie: | gładki |
| Ilość komór: | 1-komorowy |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Zlewozmywaki stalowe
- Franke Aton ANX 110-48 zlewozmywak stalowy 51x43 cm...
Franke Aton ANX 110-48 zlewozmywak stalowy 51x43 cm jedwab 122.0204.649
Nr Kat. 1220204649
multirabaty
Franke Aton ANX 110-48 zlewozmywak stalowy 51x43 cm jedwab 122.0204.649
Nr Kat. 1220204649
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Franke Aton ANX 110-48 zlewozmywak stalowy 51x43 cm jedwab 122.0204.649
- wymiary zewnętrzne: 51 x 43 cm
- komora: 48 x 40 x 19 cm
- zawór zatyczkowy 3 1/2"
- ukryty przelew
- korek automatyczny sterowany pokrętłem
- bez syfonu
- minimalna szerokość podbudowy 60 cm
- wycięcie według szablonu
- materiał: stal szlachetna
- wykończenie: jedwab
Dane techniczne
| Marka | Franke |
| Seria | Aton |
| Dłuższy bok | 51 cm |
| Krótszy bok | 43 cm |
| Montaż | podwieszany |
| Wykończenie | gładki |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Otwór na baterie | nie |
| Ociekacz | nie |
| Głębokość komory głównej | 19 cm |
| Kod EAN | 7612980689842 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 28 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,15 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





