- wymiary: 60 x 40 cm
- z cienkim rantem
- umywalka ceramiczna wykonana z dbałością o każdy szczegół
- posiada otwór na baterię umywalkową, duże pole odkładcze
- bez przelewu
- umywalki serii Rima 2.0 pozwalają na montaż nablatowy
- umywalka posiada szkliwiony tył
- polecamy montaż z bateriami umywalkowymi niskimi
- kolor biały
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Excellent Rima 2.0 umywalka 60x40 cm nablatowa biała...
Excellent Rima 2.0 umywalka 60x40 cm nablatowa biała CEEX.4901.600.WH
Pytania
(5)Excellent Rima 2.0 umywalka 60x40 cm nablatowa biała CEEX.4901.600.WH
Pytania
(5)Opis produktu Excellent Rima 2.0 umywalka 60x40 cm nablatowa biała CEEX.4901.600.WH
Dane techniczne
| Marka | Excellent |
| Seria | Rima 2.0 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5903357214623 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 50 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Wewnętrzna wysokość niecki (H2): 82 mm
Umywalka jak wszystkie produkty ceramiczne powstaje w procesie wypalania, który mimo zaawansowanych urządzeń (sterowane komputerowo piece) nigdy nie daje 100% powtarzalności produktu końcowego. W wielogodzinnym procesie wypalania ceramiki na końcowy efekt ma wpływ wiele czynników min. wilgotność powietrza, masy, nawet delikatne wahania temperatury w piecu czy ciśnienia atmosferycznego. Należy brać pod uwagę, że w tym procesie produkt początkowy ulega skurczą dochodzącym do kilkudziesięciu procent. Z tych też powodów uważa się, że pewne nierówności ceramiki są elementem naturalnym mogącym występować w tych produktach i nie są wadą podlegającą reklamacji. Nie da się określić jednoznacznie jaki będzie odstęp krawędzi umywalki od ściany. Może on wynieść kilka mm a może też idealnie dolegać do ściany.
Umywalka posiada szkliwiony tył.
Do umywalki pasuje standardowy syfon np.:
Oltens Harkan syfon do umywalki butelkowy biały 02101000
Oltens Molde syfon umywalkowy butelkowy mosiężny chrom 02604100
Nie ma żadnych przeciwwskazań dla takiego montażu.
[concept]
[explanation]





