- kształt lustra prostokątne
- wysokość 100 cm
- szerokość 50 cm
- głębokość 2 cm
- waga 5,74 kg
- rama aluminiowa
- kolor ramy czarny mat
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj sięPytania
(1)Opis produktu Excellent Kuadro lustro łazienkowe 100x50 czarny mat DOEX.KU100.050.BL
| Marka | Excellent |
| Seria | Kuadro |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5903357218966 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 70 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Zestaw zawiera:
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!