- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Excellent Blanko umywalka 64x37 cm meblowa prostokątna...
Excellent Blanko umywalka 64x37 cm meblowa prostokątna biała CENL.6317.650.WH
Nr Kat. CENL6317650WH
(1)
Pytania
(4)Excellent Blanko umywalka 64x37 cm meblowa prostokątna biała CENL.6317.650.WH
Nr Kat. CENL6317650WH
(1)
Pytania
(4)
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Excellent Blanko umywalka 64x37 cm meblowa prostokątna biała CENL.6317.650.WH
- wymiary: 64 x 37 cm
- umywalka ceramiczna
- z otworem na armaturę
- bez przelewu
- do kompletowania z szafkami serii Blanko
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Excellent |
| Seria | Blanko |
| Dłuższy bok | 64 cm |
| Krótszy bok | 37 cm |
| Typ | meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5903357226220 |
| Wymiary z opakowaniem | 66 x 41 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Excellent Blanko umywalka 64x37 cm meblowa prostokątna biała CENL.6317.650.WH
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Jaka jest wysokość umywalki?
Całkowita wysokość umywalki: 130 mm
(0)
(0)
Czy do tej umywalki pasuje korek excelent seria "design" wykonany z mosiądzu, gdzie pokrywa ma 71? czy ten z pokrywą o średnicy 63?
Technicznie będą pasować oba, natomiast korek z grzybkiem 71 mm opisany jako "śnieżnobiały" rekomendowany jest ze względu na odcień bieli do umywalek Rima 2.0
(0)
(0)
Który syfon oszczędzający miejsce pasuje do tej umywalki?
Proponujemy np.: Oltens Jens syfon do umywalki butelkowy biały 02102000
(0)
(0)
Jakiej wysokości jest rant?
Wysokość rantu: 50 mm
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





